Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia EPKT

Chcesz zostać członkiem naszego stowarzyszenia? Zajrzyj tutaj!

Postprzez yarecki » 10 grudnia 2009, 09:31

AceKarol, myślę, że dojadę... chcę też spróbowac dotrzeć 12.12.2009... Do zobaczenia :!:
Avatar użytkownika
yarecki
 
Posty: 262
Dołączył(a): 25 listopada 2009, 15:41
Lokalizacja: Warszawa-EPWA

Postprzez arnoo » 11 grudnia 2009, 22:47

A można dopytać gdzie? 27?
arnoo
Site Admin
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 lipca 2009, 23:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez SNICERS » 12 grudnia 2009, 14:19

Od godz.10:00 do 10:15 będę czekał na osoby które nie wiedzą gdzie jest podejście 27 przy wejściu na taras widokowy przed kołowrotkami i będę miał żółtą kamizelkę tak że bez problemu mnie znajdziecie!!!Czekam tylko do 10:15 dlatego że przylatuje B767 i trzeba się szybko udać na 27.W razie czego proszę dzwonić na 691491414 :cool:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez arnoo » 14 grudnia 2009, 19:19

Spotkanie (moje pierwsze ) jak dla mnie udane-poznałem fajną grupe ludzi :wink: i południowy bok lotniska. Jeśli w styczniu coś wypali, np . to o czym wspominał kolega yarecki to biore termos z ciepłą herbatą. Pozdrowienia dla wszystkich.
arnoo
Site Admin
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 lipca 2009, 23:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez yarecki » 14 grudnia 2009, 21:34

arnoo, ano, popieram, jeszcze nie oglądnąłem zdjęć... pewnie niewiele z nich wyszło, ale co tam - next time będzie lepiej :)
Yarecki

                    |
    -===X==(0)==X===-
             '      "       '
http://www.gallery.skyspotting.net/kolekcja/0/13/yarecki.html
* skaner RadioShack 164 * Canon 50D * trochę szkieł
Avatar użytkownika
yarecki
 
Posty: 262
Dołączył(a): 25 listopada 2009, 15:41
Lokalizacja: Warszawa-EPWA

Postprzez kamillo91 » 20 grudnia 2009, 20:29

Ja się wybiorę na spotkanie jak będzie, chętnie do was dołączę.
Niestety mam kawałek EPKT (jestem z Jastrzębie Zdr.) wiecie może czy jest ktoś z EPKT Spotters kto jest z mojej okolicy żeby razem jeździć? :)
kamillo91
 

Postprzez Johny » 20 grudnia 2009, 20:38

Witam :)
Chciałbym należeć do EPKT SPOTTERS.
Od paru ładnych lat interesuję się Lotnictwem.
Kiedy jest jakieś spotkanko w Pyrzowicach aby była możliwość dołączenia do fanów lotnictwa. Czy jeszcze w tym roku, czy dopiero w 2010?

Serdecznie pozdrawiam wszystkich fanów Lotnictwa :smile: Łukasz
Johny
 

Postprzez BN » 20 grudnia 2009, 20:48

Myślę że spotkanie odbędzie się dopiero po nowym roku.
BN
 

Postprzez lkula » 21 stycznia 2010, 23:29

Cześć. Jestem tutaj nowy, dlatego witam Wszystkich. :)

Mam dwa pytania. Po pierwsze, czy znany już jest termin najbliższego spotkania? Jeśli bym go poznał, to być może mógłbym zaplanować wyjazd oraz - jeśli pozwolicie - pojawić się na lotnisku.

Drugie pytanie dotyczy członkostwa w Stowarzyszeniu. Przeczytałem informację o składce, którą zaliczam do jednego z tzw. "obowiązków". Proszę nie zrozumieć mnie źle, ale automatycznie nasuwa mi się pytanie o korzyści jakie oferuje takie członkostwo (oczywiście poza możliwością wymiany zdań w - jak mniemam - zacnym towarzystwie). Czy ustalenia z GTL-em z 5 listopada 2007 roku o zwiedzaniu lotniska, spotkaniach z pilotami itp. są nadal aktualne? Na co, jeśli można wiedzieć, przeznaczane są pieniądze ze składek?

Pozdrawiam,
Łukasz
lkula
 

Postprzez Jaca_EPKT » 22 stycznia 2010, 20:00

Za jedyna 20 zł składki rocznej zyskujesz : co tygodniowe wejścia na płytę , raz w miesiącu darmowy przelot EPKT-EPGD , darmowy parking , wywiad z pilotem , kolację ze stwerdessą ! :lol:
Jaca_EPKT
 

Postprzez lkula » 24 stycznia 2010, 00:11

Hmm, czytałem o składce wysokości 30 PLN. Nie bardzo też potrafię wyłapać - co jest żartem, a co prawdą w tej odpowiedzi?
lkula
 

Postprzez Szymon » 24 stycznia 2010, 11:23

Aktualnie składka roczna wynosi 20PLN.

W wypowiedzi kol. Jaca_EPKT wszystko jest żartem.

Jakieś spotkanie planowane jest na przyszły weekend, ale to jeszcze nie jest pewne.

Pozdro
Szymon
 

Postprzez sq7jzi » 25 stycznia 2010, 12:17

Czy można się z wami skontaktować podczas tego spotkania via. Radio ? PMR/PWR czy coś w tym rodzaju ? Wiem gdzie jest podejście 27, jeśli się wyrobię, to na pewno się tam pokażemy, jeśli nie w najbliższy łikend to nie długo potem.

pozdrawiam.

PS Byli by zainteresowani szkoleniem z ratownictwa w terminie marzec/kwiecień w Częstochowie ?
Teoria, praktyka, egzamin.
sq7jzi
 

Postprzez kamillo91 » 25 stycznia 2010, 13:45

Kurcze szkoda że nie mogłem być na spotkaniu (byłem w Krakowie cały dzień), a co ratownictwa to własnie też robię sobie kurs w Jastrzębiu :)
kamillo91
 

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez ziaro » 10 października 2010, 19:52

witam :)

Z chęcią wstąpiłbym do EPKT Spotters czy są jakieś nowe wytyczne czy obowiązują stare?
ziaro
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje o stowarzyszeniu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron