Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia EPKT

Chcesz zostać członkiem naszego stowarzyszenia? Zajrzyj tutaj!

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez SNICERS » 2 listopada 2010, 22:35

Jak najbardziej zależy nam na nowych ludziach którzy chcą do nas dołączyć,niestety mamy trochę zamieszania w Stowarzyszeniu i musimy to ogarnąć,oczywiście jeśli jesteś dalej zainteresowany wstąpieniem do EPKT Spotters to Zapraszam na spotkanie które napewno odbędzie się w listopadzie,termin do tygodnia maxymalnie na forum będzie podany
Pozdrawiam Serdecznie :!: -SNICKERS 8)
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez ziaro » 3 listopada 2010, 11:09

Dzięki za info.
ziaro
 

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez Kriss » 23 listopada 2010, 23:34

Witam wszystkich serdecznie, również jestem zainteresowany wstąpieniem do stowarzyszenia ,niestety zawsze jakoś brakuje czasu ,praca i praca czekam na wieści kiedy kolejne spotkanie pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kriss
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 568
Dołączył(a): 15 kwietnia 2010, 14:46
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez lotnik1414 » 27 listopada 2010, 17:59

witam wszystkich chciałbym dołączyc do stowarzyszenia. na lotnisku jestem często a mieszkam w takim miejscu gdzie samoloty latają na tyle nisko by przy ogniskowej 500mm i dobrych ukladach odczytac rejestracje samolotu:) a ucze się w technikum o profilu-mechanik lotniczy w częstochowskim TZN-ie ale do szkoły dalej niż do lotniska i to by było tyle.
lotnik1414
 

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez arnoo » 27 listopada 2010, 20:21

No to zapraszamy na następne spotkanie, prawdopodobnie w styczniu.
Obrazek
arnoo
Site Admin
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 lipca 2009, 23:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez ziaro » 29 listopada 2010, 16:44

no było pisane, że spotkanie odbędzie się w listopadzie :P bagatela miesiąc ten kończy się jutro, informacji zero
ziaro
 

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez arnoo » 29 listopada 2010, 17:39

Re: Wycieczka-zwiedzanie lotniska od środka
przez SNICERS » 4 lis 2010, o 21:00

Wycieczka na teren Portu Lotniczego Katowice odbędzie się 21 listopada(niedziela) godz.9:30 zbiórka przed biurem przepustek.Wszyscy chętni muszą do dnia 14 listopada przysłać na mój priv numer i serię dowodu osobistego kto nie ma może być numer legitymacji szkolnej czy innego dokumentu tożsamości.
Proszę podać imię i nazwisko swój nick z forum oraz serię i numer dokumentu.
Liczę na to że trochę ludzi się zbierze chętnych do uczestnictwa w tej imprezie spotterskiej
Będziemy zwiedzać straż pożarną,biuro meteo,płyty postojowe i inne jeszcze cuda na lotnisku na deser wchodzimy na wieżę kontrolną
Podczas zwiedzania każdy obowiązkowo musi mieć kamizelkę EPKT Spotters oraz dokument tożsamości(kto nie odebrał jeszcze kamizelki dostanie w dniu wycieczki)
Oczywiście wszystko dzięki naszemu Marcinowi Marshallerowi który nas oprowadzi po terenie lotniska,oczywiście ma trochę załatwiania różnych pozwoleń itd. i myślę że jakoś musimy mu się odwdzięczyć tymbardziej że oprowadzi nas w swoim wolnym czasie SNICERS

Posty: 348
Dołączył(a): 25 lip 2007, o 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL
Prywatna wiadomośćAIM
Obrazek
arnoo
Site Admin
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 lipca 2009, 23:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez lotnik1414 » 29 listopada 2010, 21:40

kiedy by było tak w przybliżeniu jakieś spotkanie bo chce dołączyc no bo narazie jezdze na EPKT "nieoficjalnie" a jutro wycieczka ze szkoły do WIZZAIR-a:)
lotnik1414
 

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez ziaro » 30 listopada 2010, 15:24

to taka informacja to chyba tylko na priv była wysłana gdyż na forum nic takiego nie było zaznaczone a na priv nie dostałem :)

no i tyle to :)
ziaro
 

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez lyly » 30 listopada 2010, 19:09

Nie było to wysyłane na priv. Najbliższe spotkanie odbędzie się w styczniu, kiedy dokładnie-poinformujemy :)
lyly
 

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez arnoo » 1 grudnia 2010, 19:51

Informacja o spotkaniu była w wewnętrznej częsci forum , być może nie widzisz tego. Trzeba zapytać o udostępnienie BN-a . Jak coś pomyliłem , to proszę o sprostowanie.
Obrazek
arnoo
Site Admin
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 lipca 2009, 23:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez trelek » 2 grudnia 2010, 20:46

lotnik1414 -- ze mna gadałes przez telefon, mówiłem Ci o tym naszym stowarzyszenu , mam Twój numer wiec teraz Cie powiadomie osobiscie o nastepnym spotkaniu. ale to chyba juz w nowym roku bedzie. pozdro...
Avatar użytkownika
trelek
EPKT Sypmatyk
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28 września 2010, 07:21

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez piniool » 2 grudnia 2010, 21:33

Ja również proszę o informacje na temat spotkania chętnie się do Was przyłączę. :D
należy do grupy "Miłośników Ognia z Dupy"
Avatar użytkownika
piniool
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1042
Dołączył(a): 14 kwietnia 2010, 19:31
Lokalizacja: R.S.

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez redwings » 15 grudnia 2010, 11:45

Witam wszystkich również jestem zainteresowany wstąpieniem do Stowarzyszenia spotterów z EPKT, jesli jest taka możliwość to prosiłbym o jakąś wiadomość, kiedy i gdzie było by następne spotkanie stowarzyszenia.
Pozdrawiam
redwings
 

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez lyly » 15 grudnia 2010, 15:36

Witam!
Wątpię, by przed świętami było jakieś info o spotkaniu. Myślę, że po świętach coś będzie wiadomo :)
lyly
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje o stowarzyszeniu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron