Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia EPKT

Chcesz zostać członkiem naszego stowarzyszenia? Zajrzyj tutaj!

Postprzez SNICERS » 24 marca 2008, 20:37

19kwietnia2008
:cool:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez SNICERS » 24 marca 2008, 20:41

19kwietnia2008
:cool:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez Gość » 25 marca 2008, 10:55

dzięki :) jestem nowy i chciałbym do Was dołączyć, więc będę wdzięczny za wszelkie info o miejscu spotkania itp :wink:
Gość
 

Postprzez lukasekm1 » 25 marca 2008, 10:57

kurcze pisałem to jak byłem niezalogowany :smile:
lukasekm1
 

Postprzez lukas92 » 27 czerwca 2008, 21:22

Witam serdecznie. Chciałbym bardzo dołączyć do was. Mam 16 lat ale rocznikowo tzn nie skończone. Czy byłaby taka możliwość ? Kiedy są spotkania ? jak to wygląda ? Pozdrawiam Serdecznie. Łukasz
lukas92
 

Postprzez lukas92 » 27 czerwca 2008, 21:24

aaa.. i jeszcze jedno.. jak dostać się na próg podejścia do 27 ? wszystko czaję ale czy tam sie wchodzi od lotniska czy gdzieś z innej strony i czy trzeba mieć jakieś dokumenty zeby tam sie dostać czy jak ?:D
lukas92
 

Postprzez BN » 3 lipca 2008, 17:12

Najlepiej będzie jak przyjdziesz na najbliższe spotkanie i wówczas wszystkiego się dowiesz. Kiedy ono będzie nie wiem bo są wakacje i czas urlopów.

Najważniejsze jest to że nie przyjmowanie są wszyscy jak leci ;) Musimy poznać osobę i czy to dla danej osoby jest "hobby" sezonowe bo taka jest moda, czy naprawdę ma fioła na punkcie lotnictwa :)
Ostatnio edytowano 3 lipca 2008, 17:36 przez BN, łącznie edytowano 1 raz
BN
 

Postprzez lukas92 » 4 lipca 2008, 16:18

Czekałem czekałem doczekałem się na odpowiedź ale wcześniej i tak nie wytrzymałem i pojechałem na lotnisko zrobić jakieś foto :)
Szedłem od terminala w prawo do podejścia na pas 27 przez te krzaczory wzdłuż płota GTL'u. A że było wcześnie rano 5:30 to była rosa i cały się umoczyłem po pas, ale TRAFIŁEM. Nie wiem czy robicie fotki zza tego płotu czy jak ale dojście tam jest fatalne. Wziąłem skaner z Uniden'a (UBC30XLT) a że byłem przed 6 rano to wiele potem zobaczyłem. Niestety większość to Wizzair'y ale zawsze to coś :) Była też Lufthansa B737 do EDFH. Wracając znalazłem drogę która zaprowadziła mnie niestety pod miejsce gdzie dowożą paliwo lotnicze i zostałem cofnięty do punktu wyjścia. Ale i tak fajnie było :)
Pozdrawiam :)
Jak będzie coś wiadomo o tym spotkaniu to piszcie :) chętnie przyjdę :)
lukas92
 

Postprzez BN » 4 lipca 2008, 17:46

Sam widzisz ile radości dało Ci samodzielne odkrycie drogi na próg pasa 27 :)

Jak będziesz miał pytania to pisz tutaj lub najlepiej załóż sobie osobny wątek i będziemy wspólnie Ci pomagać.
BN
 

Postprzez lukas92 » 5 lipca 2008, 08:05

ok :) wielkie dzięki :)
lukas92
 

Postprzez Adam_Marusczyk » 20 lipca 2008, 09:53

Witam, chciałbym się dowiedzieć kiedy organizujecie następne spotkanie. Jestem teraz na urlopie w Polsce do 2.08.2008 więc z chęcią bym się zjawił żeby zapisać się do waszego stowarzyszenia. Pozdrawiam Adam.
Adam_Marusczyk
 

Postprzez lukas92 » 20 lipca 2008, 16:07

BN napisał(a):Najlepiej będzie jak przyjdziesz na najbliższe spotkanie i wówczas wszystkiego się dowiesz. Kiedy ono będzie nie wiem bo są wakacje i czas urlopów.


Też czekam na odp. :) Pozdrawiam :)
lukas92
 

Postprzez BN » 20 lipca 2008, 19:18

Tak jak już pisałem. Obecnie nie jest planowane żadne spotkanie, jak tylko będzie to oczywiście damy znać :)
BN
 

Postprzez AirPowell » 20 października 2008, 12:36

Witam wszystkich,
jestem nowy, jednak już długo interesuje się lotnictwem. Od paru lat fotografuje samoloty na wysokościach przelotowych, jednak teraz chciałbym fotografować je na lotniskach. Wczoraj byłem w Pyrzowicach i bardzo dobrze się bawiłem.

PS. Także wczoraj poznałem bardzo miłego spottera właśnie z waszego stowarzyszenia :)

Pozdrawiam i życzę świetnej pogody :D
AirPowell
 

Postprzez lukas92 » 5 listopada 2008, 16:11

Wiadomo już coś na temat spotkania ?
lukas92
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje o stowarzyszeniu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron