Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia EPKT

Chcesz zostać członkiem naszego stowarzyszenia? Zajrzyj tutaj!

Postprzez SNICERS » 6 listopada 2008, 17:18

Kolejne spotkanie Stowarzyszenia odbędzie się 15 listopada o godz.10:00 na podejściu 27 pyrzowickiego lotniska.W przypadku niekorzystnych warunków meteo(opady) spotykamy się na tarasie widokowym lotniska :cool: Wszystkich chętnych zainteresowanych dołączeniem do Stowarzyszenia EPKT Serdecznie Zapraszamy :smile:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez Tomek » 8 listopada 2008, 20:26

Hej Witam wszystkich będę 15.11 pod 27.

Pozdrawiam Tomek
Tomek
 

Postprzez kuman » 4 stycznia 2009, 09:11

Witam,
Wreszcie po ok. miesiącu oczekiwania udało mi się dostać dostęp do Waszego forum:) Super się cieszę choć nie wiem czy jest z czego bo przez cały miesiąc kiedy udało mi się Was znaleźć to na forum nic się zupełnie nie działo. Ale może zima i święta i Nowy Rok nie pozwoliły na wypowiadanie się na forum.
Pytanie do Was. Czy można by kiedyś z Wami się spotkać pod 27 czy gdzieś indziej bo nie wiem gdzie jest te podejście i pooglądać maszyny? Porobić zdjęcia?? JEśli tak to kiedy można się spodziewać że będzie takie spotkanie się odbywało???
kuman
 

Postprzez zi » 4 stycznia 2009, 11:24

odezwij się do mnie na gg 5767135 pozdro
zi
 

Postprzez kuman » 8 stycznia 2009, 14:30

No i już poznałem zi, pogacdaliśmy na gadulcu i było bardzo miło mam nadzieję że jeszcze kogoś poznam. A dziś słysząć w radio o planach jakie ma Katowice Airport na rozbudowę i obsługę w przyszłości 8mln pasażerót to powinien wzmożyć się ruch na forum skoro będzie tak niedaleko nas duże lotnisko:)
Pozdrawiam
kuman
 

Postprzez SNICERS » 11 stycznia 2009, 16:46

Spotkanie Stowarzyszenia odbędzie się 24 stycznia (sobota) o godz.10:00 na tarasie widokowym na EPKT.Wszystkie Osoby zainteresowane wstąpieniem do EPKT Spotters Serdecznie Zapraszam :cool:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez kuman » 12 stycznia 2009, 09:01

No wreszcie spotkanie. Będę na pewno. Jak można rozpoznać stowarzyszenie? Obawiam się że na tarasie widokowym może być duzo osób. I jeszcze jedno pytanie, gdzie można postawić samochód najbliżej lotniska by nie musieć wjeżdżać na płatny parking lotniska?
kuman
 

Postprzez kuman » 23 stycznia 2009, 08:36

Na poprzednie pytania niestety nikt nie odpowiedział, ale może chociaż by ktoś dał znać czy jutro aktualne?
kuman
 

Postprzez zi » 23 stycznia 2009, 10:55

hehe i to jest ten problem :)
zi
 

Postprzez kuman » 23 stycznia 2009, 15:25

no to co w końcu? hmmm ja będę jeśli ktoś by chciał wiedzieć więc może nas już być 2 osoby :D
kuman
 

Postprzez kuman » 24 stycznia 2009, 20:16

No i po spotkaniu:) Szkoda że pogoda, częstotliwość lotów no i co najważniejsze członkowie stowarzyszenia zawiedli, ale i tak opłacało się:). Dzięki Mikołaj za pokazanie 27 :D
kuman
 

Postprzez lyly » 24 kwietnia 2009, 22:44

Witam ;)
Jutro będę na "27" :) Na bank-mogę się trochę spóźnić, ale będę :)
lyly
 

Postprzez lyly » 25 kwietnia 2009, 21:49

Tak konkretnie to z K-cka-ale w Częstochowie bardzo często jestem-prawie codziennie :)
Więc można powiedzieć, że jestem z Cze-wy :)
Ostatnio edytowano 30 czerwca 2009, 18:48 przez lyly, łącznie edytowano 1 raz
lyly
 

Postprzez borsuk » 30 czerwca 2009, 17:19

Witam, chciałbym dowiedzieć się jak można dołączyć do waszego grona. Oczywiście przeczytałem wsześniejsze posty i zapozanałem się z warunkami przyjęcia. Mam tylko pytanie kiedy będzie kolejne spotkanie chciałbym przyjechać i zapoznać się z grupą. Mieszkam w Bielsku ale część weekendów spędzam na śląsku.

Pozdrawiam serdecznie
borsuk
 

Postprzez arnoo » 28 listopada 2009, 23:09

Dołączam sie do wypowiedzi borsuka. Planowane jest jakieś spotkanie?
arnoo
Site Admin
 
Posty: 477
Dołączył(a): 21 lipca 2009, 23:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje o stowarzyszeniu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron