Nowe osoby na forum.

Chcesz zostać członkiem naszego stowarzyszenia? Zajrzyj tutaj!

Re: Nowe osoby na forum.

Postprzez zwardi » 22 lutego 2017, 22:55

monia napisał(a):EPKT się rozbudowuję, to i również osób przybywa :) Witaj Adamie tak pozatym :)

Hey monia, byliście może w Ostravie na AN225? To Wy tak jeździcie za Mriją po Europie? :)
zwardi
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 109
Dołączył(a): 21 kwietnia 2013, 19:51

Re: Nowe osoby na forum.

Postprzez m.kleczek » 23 lutego 2017, 01:27

zwardi napisał(a):
monia napisał(a):EPKT się rozbudowuję, to i również osób przybywa :) Witaj Adamie tak pozatym :)

Hey monia, byliście może w Ostravie na AN225? To Wy tak jeździcie za Mriją po Europie? :)


Darek, monia nie logowała sie na forum od czterch miesięcy. Nie sądzę, aby w najblizszym czasie odpowiedziała Ci na to pytanie. Co do an225, z tego co kojarzę to dużym zainteresowaniem darzyła ten samolot Morgana1989, która ostatni raz aktywna była na naszym forum blisko dwa lata temu.
Avatar użytkownika
m.kleczek
EPKT Sypmatyk
 
Posty: 180
Dołączył(a): 4 czerwca 2012, 18:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowe osoby na forum.

Postprzez zwardi » 23 lutego 2017, 16:10

morgana1989 napisał(a):Tak, tak to ja tak jeżdżę z Gregcki za Marzeniem :mrgreen:
Nawał pracy nie pozwala na zaglądanie tutaj ale staram się być ciągle na bieżąco z informacjami :)

No to pamiętam gadaliśmy pod płotem w Ostravie. Ścigaliście też Mriję w Zurichu. :)
zwardi
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 109
Dołączył(a): 21 kwietnia 2013, 19:51

Re: Nowe osoby na forum.

Postprzez Xrobaz » 27 maja 2020, 18:48

Witam, znalazłem ten wątek to i przywitam się z Państwem.
Adam Zaborski ps. Xrobaz. Mieszkam w Rudzie Śląskiej. Pierwsze foty samolotom zrobiłem w sierpniu 2016 r. Ciągle się uczę (Buczer, pozdro !), staram się rozwijać zarówno fotograficznie jak i spottersko. Niewątpliwie przyczyniają się do tego kolejne wizyty na lotniskach, a miałem przyjemność poznać już część ekipy EPKT Spotters poczynając od pola w Radomiu 2018, przez Ostrawy, WAWę, Wrocek, Balice czy Łask do Zeltweg i Schwechat. Towarzysko np. obchodziłem urodziny na przylotach w Ostrawie, nie byłem ostatni grając z wami pierwszy raz w kręgle czy mam za sobą nocleg z Szamanem (a to podobno nic przyjemnego) - przeżyłem i dotychczas nie zżółkłem a i inne choroby jakoś się nie ujawniły :) Za to nabyłem umiejętność błyskawicznego otwierania szyb w aucie czy wiedzę dotyczącą różnych rodzajów mięsa etc. Do swojego grona przyjęliście mnie w tym roku (dzięki serdeczne !) więc przede mną jeszcze pierwsze spotkanie, pierwszy grill czy kolejne wyjazdy. Czekam z niecierpliwością. Gotowy focić i czerpać wiedzę by się rozwijać.
Dzięki i pozdrawiam.
Xrobaz
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 września 2019, 19:18
Lokalizacja: Ruda Śląska

Poprzednia strona

Powrót do Informacje o stowarzyszeniu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron