Pomoc dla Jacka -Jacek Matysiak Flyshark

Dyskusje o wszystkim i o niczym

Pomoc dla Jacka -Jacek Matysiak Flyshark

Postprzez wojt » 1 stycznia 2015, 11:25

Cześć,

Mamy Nowy Rok!! Szczęśliwego dla wszystkich. Nowe plany, zadania, nowe misje do spełnienia...
Jak pewnie wiecie - Jacek ciągle potrzebuje pomocy. Ja w miarę możliwości pomagam na początek i na koniec roku.

Ale naszło mnie czy razem nie możemy czegoś zrobić. Jak wiecie Jacek potrzebuje pieniędzy na leczenie.
Więc najlepiej pieniądze ale można zrobić jakieś aukcje gdzie pieniądze ze sprzedaży pójdą na konto Jacka.

Najłatwiej wiadomo będzie ze zbiórką. Czy jesteście zainteresowani.??
Jeśli ktoś jest proszę napisać w poście (TAK/NIE). A w pw możecie napisać ile możecie dać.
Mogę sam przelew wziąć na siebie. A potem się policzymy.

Pozdrowienia dla Was!!!
Szczęśliwego Nowego Roku!!
Avatar użytkownika
wojt
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 24 marca 2011, 21:13
Lokalizacja: M.Śl.

Re: Pomoc dla Jacka -Jacek Matysiak Flyshark

Postprzez wojt » 5 stycznia 2015, 11:40

To co nikt nic. Ok.
Avatar użytkownika
wojt
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 24 marca 2011, 21:13
Lokalizacja: M.Śl.

Re: Pomoc dla Jacka -Jacek Matysiak Flyshark

Postprzez Marek_1452 » 5 stycznia 2015, 17:17

Albo każdy indywidualnie podchodzi do tematu i ze skromności nie chwali się co zrobił w tej sprawie, albo ...
Wojt, piszesz o aukcji jaką mielibyśmy zrobić ? czy o tym ile kto może wpłacić ? Szczerze przyznam że nie zrozumiałem do końca Twych intencji.
Jeśli masz jakiś pomysł co możemy zrobić jako stowarzyszenie napisz dokładniej. Napewno parę osób będzie zainteresowanych tematem.
Avatar użytkownika
Marek_1452
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 556
Dołączył(a): 23 listopada 2012, 13:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Pomoc dla Jacka -Jacek Matysiak Flyshark

Postprzez Lemmy » 5 stycznia 2015, 17:39

Robiąc taką akcję jako Stowarzyszenie EPKT Spotters musielibyśmy (prezes) rozpisać zbiórkę publiczną i z niej się rozliczyć żeby było to zgodne z prawem.
♠ LEMMY [*] MOTÖRHEAD ♠
Lemmy
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1343
Dołączył(a): 17 września 2011, 18:11
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Odp: Pomoc dla Jacka -Jacek Matysiak Flyshark

Postprzez wojt » 5 stycznia 2015, 18:42

Z niczego się nie musisz rozliczać.... Wystarczy przy okazji wielkiej orkiestry wystawić nasz kalendarz na aukcję a kasę przeznaczyć ma konto jacka. Można wybrać kilka zdjęć naszych i je wydrukować np w formacie min A4 i przesłać jackowi by je dał jako cegiełki (np z mig29 bo na nich latał). Nasze naszywki. Itp itd.
Co do innych pomysłów to jest ich wiele trzeba tylko chcieć.
Avatar użytkownika
wojt
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 24 marca 2011, 21:13
Lokalizacja: M.Śl.

Re: Pomoc dla Jacka -Jacek Matysiak Flyshark

Postprzez Lemmy » 5 stycznia 2015, 19:01

Wojtek od kilku lat prowadzę Fundację dla Młodych KRS 0000045964, jesteśmy OPP czyli jeśli chodzi o zbiórki, jesteśmy ponad zwykłym stowarzyszeniem jeśli chodzi o takie akcje, wiem z czym to się je. Nie możesz zbierać jako Stowarzyszenie EPKT Spotters, z sprzedaży, datków na jakiś cel. Z tego wszystkiego musisz się rozliczać ! To wszystko musi być rozpisane zgodnie z zbiórkami publicznymi. Poczytaj trochę na ten temat.
Można zrobić taką akcję ale nie oficjalnie ew. poprzez osobę "prywatną" i uznać jako darowiznę.
Ostatnio edytowano 5 stycznia 2015, 19:13 przez Lemmy, łącznie edytowano 1 raz
♠ LEMMY [*] MOTÖRHEAD ♠
Lemmy
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1343
Dołączył(a): 17 września 2011, 18:11
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Odp: Pomoc dla Jacka -Jacek Matysiak Flyshark

Postprzez wojt » 5 stycznia 2015, 19:12

Ale można...można jako stowarzyszenia przecież nie mamy konta allegro itp. . Chodzi o sam pomysł i impuls do działania. Dlatego to napisałem by był impuls. Ale nie ma tematu...
Avatar użytkownika
wojt
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 24 marca 2011, 21:13
Lokalizacja: M.Śl.

Re: Odp: Pomoc dla Jacka -Jacek Matysiak Flyshark

Postprzez Lemmy » 5 stycznia 2015, 19:30

wojt napisał(a): Wystarczy przy okazji wielkiej orkiestry wystawić nasz kalendarz na aukcję a kasę przeznaczyć ma konto jacka.
Musisz to zrobić prywatnie i przy wystawianiu aukcji wpisać cel, czyli nowy ! NOWY ! KRS FlyShark`a 0000291681 wtedy to co z Twojego prywatnego konta, wylicytowana kwota zostanie przekazana na jego konto.
Wojtek puszczasz temat, organizuj go !
♠ LEMMY [*] MOTÖRHEAD ♠
Lemmy
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1343
Dołączył(a): 17 września 2011, 18:11
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Odp: Pomoc dla Jacka -Jacek Matysiak Flyshark

Postprzez wojt » 5 stycznia 2015, 20:04

Wiem jak takie aukcje zrobić...
Avatar użytkownika
wojt
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1022
Dołączył(a): 24 marca 2011, 21:13
Lokalizacja: M.Śl.


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron