plany na przyszłośc

Dyskusje o wszystkim i o niczym

plany na przyszłośc

Postprzez lotnik1414 » 7 maja 2011, 20:18

czy ktoś z was planuje swoją przyszłośc związac z lotnictwem?
pochwalcie się :wink:

ja zacznę:
uczę się jako mechanik lotniczy ale chce zostac pilotem:)
lotnik1414
 

Re: plany na przyszłośc

Postprzez danio017 » 9 maja 2011, 14:45

No to ja się pochwalę :D
W liceum licencja szybowcowa, potem chcę iść na Politechnikę Rzeszowską na Lotnictwo i Kosmonautykę, specjalizacja Pilot. No i potem wiadomo, wylatywanie nalotu (może jakieś chartery, może SprintAir), docelowo zamierzam latać na naszych kochanych różowych A320 =)
danio017
 

Re: plany na przyszłośc

Postprzez Airman » 10 maja 2011, 18:50

To może ja też coś napiszę w tym temacie ;)
Na razie chodzę do technikum w Łazach na kierunek technik eksploatacji portów i terminali :)
W 2 i 3 klasie mamy praktyki na EPKT :) Teraz chodzę jeszcze na kurs lotniczy finansowany przez UE (ogólna tematyka lotnicza, ładowanie samolotów towarem cargo itp + szkolenie teoretyczne do licencji PPL(A)). Może uda mi się też zrobić praktyczną część ;)
Po skończeniu tej szkoły myślę nad Politechniką Śląską, kierunek transport, specjalizacja - nawigacja lotnicza. Chciałbym zostać kontrolerem ruchu lotniczego, więc już trochę zaczynam się do tego szykować np. zbieram różne materiały, które mogą się przydać i wiadomo angielski, angielski i jeszcze raz angielski. Jak skończę szkołę i jak będzie nabór do PAŻP-u to będę próbował się dostać, i zdać te wszystkie testy ;)
Airman
 

Re: plany na przyszłośc

Postprzez yarecki » 19 maja 2011, 22:33

O żesz... to ja jednak postoję... :mrgreen: to okazuje się, że na naszym forum sami piloci :] i obsluga naziemna... fiufiu :mrgreen:
Yarecki

                    |
    -===X==(0)==X===-
             '      "       '
http://www.gallery.skyspotting.net/kolekcja/0/13/yarecki.html
* skaner RadioShack 164 * Canon 50D * trochę szkieł
Avatar użytkownika
yarecki
 
Posty: 262
Dołączył(a): 25 listopada 2009, 15:41
Lokalizacja: Warszawa-EPWA

Re: plany na przyszłośc

Postprzez SCOrtes » 20 maja 2011, 12:19

Ja już raczej nie, ale mogę się pochwalić, iż jestem kapralem rezerwy o specjalności radiolokacja.
Pozdrawiam
SCOrtes
SCOrtes
 
Posty: 735
Dołączył(a): 14 marca 2011, 18:26
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron