[EDDT] - Berlin - Tegel - [17.03.2017] Otto Lilienthal

Zdjęcia wykonane na lotnisku Katowice-Pyrzowice, ale również w innych miejscach.

[EDDT] - Berlin - Tegel - [17.03.2017] Otto Lilienthal

Postprzez Kriss » 12 kwietnia 2017, 13:18

za każdym rogiem czai się T...... czyli , mit einem Besuch bei Onkel Otto Lilienthal !!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kriss
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 568
Dołączył(a): 15 kwietnia 2010, 14:46
Lokalizacja: Częstochowa

Re: [EDDT] - Berlin - Tegel - [17.03.2017] Otto Lilienthal

Postprzez Lemmy » 12 kwietnia 2017, 18:57

Ale ten berlin na wiadukcie, nie centralnie, zasłonięty gałęziami.. ehhh szkoda bo motyw fajny. Jedynie po raz X pokazuje to jakość galerii AP ;)
♠ LEMMY [*] MOTÖRHEAD ♠
Lemmy
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1343
Dołączył(a): 17 września 2011, 18:11
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [EDDT] - Berlin - Tegel - [17.03.2017] Otto Lilienthal

Postprzez Kriss » 13 kwietnia 2017, 16:04

napiszę coś na usprawiedliwienie , po tej części lotniska przejazd wiaduktem zdarza się nie często , bynajmniej jak ja byłem załapałem się na dwa , a właściwie to na jeden ,czyli ten na który ledwo dobiegłem , a że nie używałem serii drugi strzał był jeszcze gorszy , dodam na usprawiedliwienie że przejazdy wiaduktem odbywają się dość szybko , albo za wolno biegam , jak bym miał rower to co innego :mrgreen: za to tu bez gałęzi , ale ucięty :roll: Obrazek
Avatar użytkownika
Kriss
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 568
Dołączył(a): 15 kwietnia 2010, 14:46
Lokalizacja: Częstochowa

Re: [EDDT] - Berlin - Tegel - [17.03.2017] Otto Lilienthal

Postprzez Kriss » 29 kwietnia 2017, 19:15

Sorry za jakość , niestety nie mogłem dodać lokalizacji , z opisem nie chciało wejść , ale może ktoś będzie chciał skorzystać z lokalizacji to pomogę, z tego miejsca bardzo dziękuję za pomoc i info Michałowi .S Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kriss
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 568
Dołączył(a): 15 kwietnia 2010, 14:46
Lokalizacja: Częstochowa


Powrót do Zdjęcia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron