Podroz LAX-LHR-FRA-KTW

Relacje z eskapad spotterskich

Podroz LAX-LHR-FRA-KTW

Postprzez MlodyB7 » 31 grudnia 2007, 07:58

Witam wszystkich

Pora na kolejna wyprawe za ocean do ojczyzny ;)
Tak mniej wiecej to skroce ze podroz nie byla najlepsza.Wylecialem z Los Angles w miare czasowo co mi sie nie zdazalo za czesto.Lot AA 772 lot kolo 10 godizn 25m.Przylot do Londynu i ucieczka przed duza burza.Pare lotow bylo odwolane.A tak jak dotknelismy pasa tak zaczelo lac.W Londynie mialem 4 godizny przerwy.Okazalo sie ze lot LH zostal ofdwolany.Po 2 godiznach w LH powedzieli mi ze lot zostaje narazie odwloany ze mam czekac na info.Po 4 godzinach odwolali jednak lot calkowiecie.Poszedlem przebukowac lot i zamowic hotel.Tego wieczora wszystkie loty LH zosaly odwolane.W kolejce bylo jakies 400 osob.Jak ja zoabczylem zblaldem.Zmeczony po 10 godzinnej przeprawie przez ocean czekajc 7 godzin na lotnisku przyszlo mi czekac kolejne 6 godzin w kolecje.TRAGEDIA.o 00:30 nadeszla moja kolej.Mialem kilka opcji do wybory ale im wczesniej i szybciej tym lepiej dla mnie.Wiec poporsilem o lot jak najszybciej sie dalo.Wiec lot z LHR mialem o godiznei 6:30 rano. :roll: Tak wiec jak juz dostalem kwity i hotel zanim zajechale do extra hotelu bylo po 1.Wykapalem sie i walnolem spac.O 5 wstalem,Wpilem drinka ;) i polecialem na lonticho.Lot planowo do FRA przerwa na piwko 1:45 i polecialem do KTW.W sumie to przeprawa mega meczaca ale bylo ok :) super mialem hotel.Teraz znow wracam do PL w styczniu wiec kolejny post sie szykuje.Pozdro dla wszystkich.

link na fotki

http://mlodyb7.fotosik.pl/albumy/339999.html
MlodyB7
 

Powrót do Relacje z podróży lotniczych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron