Przyloty ciekawych samolotów :)

Nowe połączenia, rozbudowa i planowane inwestycje

Postprzez piniool » 16 kwietnia 2010, 16:48

Tomek napisał(a):Jak by coś to informujcie na bieżąco albo dajcie znać gdzie wy się spotkacie i o której jak by dało radę to dołączyli byśmy do was.....


też się pod tym podpisuje :grin:
Avatar użytkownika
piniool
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1042
Dołączył(a): 14 kwietnia 2010, 19:31
Lokalizacja: R.S.

Postprzez SNICERS » 16 kwietnia 2010, 17:14

Rozmawiałem dzisiaj z Kierownikiem Działu Bezpieczeństwa oraz Panią Kierownik Służby Dyżurnej w sprawie organizacji niedzielnych przylotów Vipów do Pyrzowic i podobno nie wprowadzą żadnch dodatkowych stref bezpieczeństwa. Wszystko ma się odbywać na normalnych zasadach jak codzień czyli nie powinno być problemów z naszą bytnością w niedzielę rano na podejściu 27 :cool: Oczywiście musimy się liczyć z tym że możemy być kontrolowani tam przez służby takie jak BOR czy Policja ale myślę że nie stanowi to chyba dla nikogo większego problemu,najważniejsze że będziemy tam mogli przebywać.Jutro jeszcze zadzwonię do dowódcy zmaiany SOL i poinformuję ich że w niedzielę będziemy przebywać w obrębie płotu,oraz w niedzielę kiedy się tam zjawimy również im przekręcimy że jesteśmy,poinformujemy również Dyżurnego Portu.
Osoby które się wybierają w niedzielę od nas a posiadają kamizelki i identyfikatory proszę o ich założenie!!!
Oczywiście trzeba się liczyć również z tym że ustalenia ustaleniami ale może się okazać w niedzielę że np.BOR się może nie zgodzić na nasze przebywanie w obrębie płotu,raczej do tego nie dojdzie ale trzeba się liczyć z taką ewentualnością, a pozatym ten nieszczęsny wulkan może jeszcze nam plany pokrzyżować,oby się czarny scenariusz nie sprawdził ale zapatruję się na to optymistycznie ze swojej strony :cool:

Pani Kierownik Służby Dyżurnej EPKT Karina Gołąb(KAJKA) życzy nam udanych zdjęć w niedzielny poranek,ze swojej strony muszę dodać że Pani ta jest bardzo do nas dobrze nastawiona i zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba chętnie służy katowickim spotterom pomocą.To taka nasza bardzo dobra Dusza na EPKT!!! :cool:
Oczywiście Pozdrawiam Serdecznie i Gorąco Panią Karinę!!! :grin:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez Tomek » 16 kwietnia 2010, 17:29

To świetna wiadomość niestety nie mam kamizelki ani identyfikatora myślę że to nie będzie problem z przebywaniem przy 27 dodatkowo mam takie pytanie czy można na legalu podjechać na polane samochodem czy raczej zostawiacie w ten dzień samochody przed wjazdem do lasu no i jeszcze jedna najważniejsza sprawa od której godziny są przewidywane przyloty i czy jest już jakaś wstępna lista ile samolotów i skąd no i której Wy się tam zjawicie i czy spotykacie się od razu pod 27 czy na lotnisku ... ??
Tomek
 

Postprzez piniool » 16 kwietnia 2010, 18:34

super sprawa
Avatar użytkownika
piniool
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1042
Dołączył(a): 14 kwietnia 2010, 19:31
Lokalizacja: R.S.

Postprzez siwyjac » 17 kwietnia 2010, 12:17

czy ktoś posiada info o której "ptaszki" zaczną się zlatywać ??
chcę przyjechać na 27 ale coś obiło mi się o uszy, że drogi dojazdowe mają być pozamykane...
siwyjac
 

Postprzez Kriss » 17 kwietnia 2010, 22:00

czy wiecie ile przyleci samolotów,bo z moich informacji wynika że tylko 7 !!! :sad:
Avatar użytkownika
Kriss
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 568
Dołączył(a): 15 kwietnia 2010, 14:46
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Kriss » 18 kwietnia 2010, 11:50

no niestety tylko jeden samolocik, szkoda ale mnie nie było tak więc pozdrawiam wszystkich spotterów i do zobaczenia na 27
Avatar użytkownika
Kriss
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 568
Dołączył(a): 15 kwietnia 2010, 14:46
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez piniool » 18 kwietnia 2010, 12:35

wszystkie ciekawe poleciały do KRK
:sad:
Avatar użytkownika
piniool
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1042
Dołączył(a): 14 kwietnia 2010, 19:31
Lokalizacja: R.S.

Postprzez SNICERS » 18 kwietnia 2010, 12:44

Jeden samolocik lądował oraz przeleciały nad EPKT cztery helikoptery Luftwafe które leciały do Balic wioząc niemiecką delegację :grin:
Mimo że samolot był tylko jeden to i tak atmosfera była bardzo fajna i trochę ludzi było na 27,napewno nie żałuję dzisiejszego wyjazdu do Pyrzowic :cool:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez siwyjac » 18 kwietnia 2010, 14:00

ptaszki nie przyleciały, no poza jednym i dwoma wiatrakami, ale atmosfera była pierwsza klasa :)
do zobaczenia znowu na 27 :)
siwyjac
 

Postprzez Tomek » 18 kwietnia 2010, 18:40

No cóż lepszy rydz niż nic, za to ekpia super się zebrała, do zobaczenia następnym razem.
Pozdro.
Tomek
 

Re: Przyloty ciekawych samolotów :)

Postprzez lotnik1414 » 8 grudnia 2010, 21:20

aktualnie szykuje się jakiś ciekawszy samolot? i gdzie to sprawdzic. złapałem lockheed electra na płycie ale niewiem czy lata regularnie czy tylko jednorazowo. ktoś wie coś więcej.
lotnik1414
 

Re: Przyloty ciekawych samolotów :)

Postprzez Airman » 9 grudnia 2010, 19:17

lotnik1414 napisał(a):aktualnie szykuje się jakiś ciekawszy samolot? i gdzie to sprawdzic. złapałem lockheed electra na płycie ale niewiem czy lata regularnie czy tylko jednorazowo. ktoś wie coś więcej.


Electra przylatuje w czwartki, przylot około 6:00, a odlot około 20:00.

Pozdrawiam!
Airman
 

Re: Przyloty ciekawych samolotów :)

Postprzez yarecki » 26 marca 2011, 10:31

Informujemy, że nastąpiła zmiana godzin przylotu i odlotu samolotu McDonnell Douglas MD-11(F) linii lotniczej World Airways Cargo. Planowany przylot do Katowice Airport w dniu 27 marca br. (niedziela) to godzina 16.00. Odlot do Kairu zaplanowano na godzinę 18.00.
Yarecki

                    |
    -===X==(0)==X===-
             '      "       '
http://www.gallery.skyspotting.net/kolekcja/0/13/yarecki.html
* skaner RadioShack 164 * Canon 50D * trochę szkieł
Avatar użytkownika
yarecki
 
Posty: 262
Dołączył(a): 25 listopada 2009, 15:41
Lokalizacja: Warszawa-EPWA

Re: Przyloty ciekawych samolotów :)

Postprzez lyly » 26 marca 2011, 11:13

Yarecki, mamy przesunięcie czasu, więc samolot wyląduje o 17:00, a wylot będzie miał o 19:00
lyly
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron