Uroczyste otwarcie terminala

Nowe połączenia, rozbudowa i planowane inwestycje

Postprzez PN » 30 lipca 2007, 13:39

Podobno miał być oddelegowany ktoś od nas.
PN
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 300
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 19:31
Lokalizacja: Udetfeld

Postprzez BN » 30 lipca 2007, 13:49

PN napisał(a):Podobno miał być oddelegowany ktoś od nas.


Taa [*]
BN
 

Postprzez SNICERS » 30 lipca 2007, 17:21

Miało tak być kiedyś i rzekomo proponował to pan Cezary Orzech że dostaniemy zaproszenia dla trzech osób żeby porobić zdjęcia i napisać jakieś relacje z otwarcia terminala.Cały czas się interesowałem tą sprawą zaproszeń ale otwarcie terminala było przesuwane kilka razy.W ubiegłym tygodniu Marcin BMP przekazał mi że rozmawiał w tej sprawie z Panem Adamczykiem i że GTL zatrudnił agencję fotograficzną do robienia zdjęć a cała impreza jest organizowana przez prezesów z GTLu w jakimś lokalu i z tego co wywnioskowałem nie są zainteresowani naszym udziałem w tej imprezie.Może ktoś wie czy były zorganizowane jakieś uroczystości otwarcia w terminalu w dniu wczorajszym?Ale podkreślam że informacje na ten temat mam od Marcina i skoro tak było powiedziane nietaktem byłoby dzwonienie do GTLu i sprawdzanie tego.
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez dyziojr » 30 lipca 2007, 22:11

wojtek_epkt napisał(a):Przed chwilą była relacja w aktualnościach z otwarcia terminala. Odbywało się to w strefie odlotów na terminalu.


a słowo stało się ciałem.

http://www.youtube.com/watch?v=GQd9Zfav-A0
Pozdrawiam
dyziojr
dyziojr
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 189
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 19:36
Lokalizacja: BTM


Powrót do Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron