Rozkład lotów

Nowe połączenia, rozbudowa i planowane inwestycje

Rozkład lotów

Postprzez AirPowell » 20 października 2008, 20:51

Na wielu stronach szukałem rozkładu lotów samolotów Cargo, jednak nigdzie go nie mogłem znaleźć. Czy istnieją takie rozkłady?
"Międzynarodowy Port Lotniczy "Katowice" w Pyrzowicach jest trzecim pod względem ruchu pasażerskiego lotniskiem w Polsce oraz drugim pod względem operacji towarowych (Cargo)."-przeczytałem na stronie Winglexu, jednak nie widziałem tam wielu Cargo :/
Czy są jakieś statystyki i rozkłady tych lotów?

Pozdrawiam
AirPowell
 

Postprzez kbamm » 24 listopada 2008, 15:14

Takich rozkładów raczej nie ma, a wszelkie informacje zamieszczone np. na stronie Winflexu pochodzą od naszych kolegów pracujacych na lotnisku. Jak zauważyłeś ujęte są tylko REGULARNE loty Cargo. Tych nieregularnych jest znacznie więcej np. ubiegłoroczny most powietrzny tureckich Airbusów A.300 i żeby to zobaczyć trzeba mieć po prostu szczęście. Polecam forum na lotnictwo.net i obserwuj wątek "informacje z ostatniej chwili" - na pewno nie raz dowiesz się o jakimś niespodziewanym przylocie "towarowrgo" na EPKT. Zresztą, o ile się nie mylę, to poznaliśmy 25.10 i w tym dniu miałeś szczęście zobaczyć węgierskiego Saaba 340 w wersji Cargo.
http://photo.epktspotters.org/details.php?image_id=481
Pozdrawiam !!!
Avatar użytkownika
kbamm
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 258
Dołączył(a): 26 lipca 2007, 07:27
Lokalizacja: Katowice


Powrót do Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron