Zaległa wycieczka

Nowe połączenia, rozbudowa i planowane inwestycje

Zaległa wycieczka

Postprzez GTL_SA » 24 maja 2010, 20:52

Witam,

Na wstępie przepraszam za brak reakcji w kwestii wycieczki, powód błahy i niechlubny, po prostu mi to wypadło z głowy. Dziękuję więc że Pan Jacek Winiarski przypomniał mi o tym zaległym temacie. Wróćmy więc do niego. Nie proponuję jeszcze terminu ponieważ najpierw chciałbym spytać jaki dzień wolicie, niedzielę od 9 do 15, czy też wtorek lub środę od 16 do ok. 22 - 23. Wybór należy do Was. Jak sprecyzujecie dzień to ja sprecyzuje termin. Na koniec jednak uwaga, ze względu na kwestie transportowe w wycieczce będzie mogło wziąć udział maksymalnie 11 spośród Was. Na odpowiedź w kwestii wyboru dnia tygodnia w którym ma się odbyć wycieczka czekam do końca miesiąca.

Pozdrawiam
Piotr Adamczyk
Dział Marketingu GTL SA
Pozdrawiam
Piotr Adamczyk
Dział marketingu
Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA
Avatar użytkownika
GTL_SA
EPKT Sypmatyk
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 grudnia 2009, 21:57
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Jaca_EPKT » 11 czerwca 2010, 13:07

ZWRACAM HONOR PANIE PIOTRZE ! DO ZOBACZENIA 15 czerwca pod bramą nr 2 ! Pozdrawiam Serdecznie ! :lol:
Jaca_EPKT
 

Postprzez Jaca_EPKT » 16 czerwca 2010, 12:01

Wielkie Podziękowania dla Pana Piotra Adamczyka i Michała Staniek za zorganizowanie wycieczki po EPKT i ich niesamowite zaangażowanie w trakcie jej odbywania !
To właściwie nie była wycieczka a 6 godzinny rajd spotterski po airside EPKT . Goniliśmy autami od 27 do 09 i z powrotem, od Apron 1 do Apron 3 i z powrotem wiele razy .Właściwie to Nas Goniono ! ZA CO SERDECZNE DZIĘKI ! W trakcie wycieczki otrzymaliśmy solidną dawkę wykładów a i czasu na żarty nie zabrakło ! Impreza zakończyła się po godzinie 22giej . Niebawem zdjęcia na epktspotters i facebook -u!
Życzymy tym którzy się nie załapali podobnych wrażeń w następnym Dniu Spottera !
Jaca_EPKT
 


Powrót do Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron