Prośba do wszystkich Spotter'ów z EPKT

Zdjęcia wykonane na lotnisku Katowice-Pyrzowice, ale również w innych miejscach.

Prośba do wszystkich Spotter'ów z EPKT

Postprzez Radziokk » 10 lipca 2008, 12:03

W związku z tym, że tworzę scenerię EPKT do Flight Simulator'a 2004, mam ogromną prośbę do wszystkich, aby przesyłali mi zdjęcia z EPKT (głównie budynków) w celu utworzenia jak najdokładniejszej scenerii tego lotniska. Zdjęcia proszę przesyłać na adres: radziokk@gmail.com lub umieszczać tu linki do nich.
Radziokk
 

Postprzez BN » 11 lipca 2008, 10:59

Hej, może napisz dokładnie jakich obiektów chcesz zdjęcia?

No i czy z tych zdjęć będziesz robić textury budynków bo pewnie wówczas trzeba będzie zrobić zdjęcie idealne ;)
BN
 

Postprzez Radziokk » 11 lipca 2008, 13:19

Co do jakich budynków to wszystkie na terenie lotniska, ale głównie terminale i wieża.

Z tych zdjęć chcę robić tekstury jak i mniej więcej "wyczytać" wymiary budynków, ale nie fotografie muszą być znowu idealne (da się je później trochę obrócić i poprawić). Wszystko się przyda :wink:
Radziokk
 

Postprzez BN » 18 lipca 2008, 10:22

Jeśli w przyszłym tygodniu będzie ładna pogoda bo obecnie od paru dni non stop chmury to zrobię Ci sesję lotniska, budynków, od strony parkingu, z tarasu etc.

Jednak ważniejsze są zdjęcia od strony płyt postojowych i z pasa. Trzeba będzie zaapelować do kolegów co jeździli po lotnisku i mają na 100% fotki na kompie :)
BN
 


Powrót do Zdjęcia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron