Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia EPKT

Chcesz zostać członkiem naszego stowarzyszenia? Zajrzyj tutaj!

Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia EPKT

Postprzez SNICERS » 11 sierpnia 2007, 08:24

Osoby które są zainteresowane członkostwem w Stowarzyszeniu Miłośników Lotnictwa "EPKT SPOTTERS" Serdecznie Zapraszamy na spotkanie które odbędzie się w dniu 26.08.2007(niedziela) na podejściu 27 lotniska o godz.15:00 :grin: .W razie jakby padał deszcz spotykamy się w restauracji "Stara Chata" na osiedlu w Mierzęcicach,jeśli ktoś nie wie gdzie znajdują się miejsca spotkań to proszę o kontakt na nr tel.505021390.
Osoby które poważnie myślą o wstąpieniu do Stowarzyszenia będą dodawane do listy członków jeżeli będą uczestniczyły w kilku spotkaniach,opłacą roczną składkę(30zł) i nie będziemy mieli zastrzeżeń co do tych osób :arrow: .Chodzi o to aby się lepiej poznać i mieć faktyczną pewność że nowo przyjęci członkowie interesują się lotnictwem ,są koleżeńscy ,kulturalni i godnie będą w przyszłości reprezentować Stowarzyszenie.Decyzję o przyjęciu do Stowarzyszenia będzie podejmował Prezes po pozytywnej opini kilku członków :idea: .
Podsumowując jesteśmy bardzo otwarci do przyjmowania nowych osób którzy mają wspólną pasję jaką jest lotnictwo z tym że jak już wspominałem muszą to być osoby godne naszego zaufania.

O kolejnych spotkaniach będziemy informować na forum :cool:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez Goney » 24 sierpnia 2007, 16:18

Ja by strasznie chciał dołączyć lecz mam dopiero 14 lat tata by mnie przywiuzł na lotnisko nie wiem czy byście mnie przyjeli.Mieszkam w Rybniku jakieś 80km od Pyrzowic,bardzo interesuję się lotnictwem od 5lat.Mam więc kilka pytań:
1.Co ile są spotkanie?
2.Czy mam jakieś szanse przyjęcia się?
3.Gdzie jest 27 podejście lotniska? :grin:
Goney
 

Postprzez dyziojr » 24 sierpnia 2007, 20:25

Hello.

1. Nie ma określonych przerw pomiedzy spotkaniami. zwyczajowo odbywają się w drugi weekend miesiąca ale często wyspują odstępstwa.
2. Z tym może być problem bo jak pamiętam minimalny wiek wymagany to 16-ście lat.
3. Podejście od wschodu, od miejscowości Zendek.
polecam ten oto link lotnictwo.net.pl
Pozdrawiam
dyziojr
dyziojr
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 189
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 19:36
Lokalizacja: BTM

Postprzez SNICERS » 24 sierpnia 2007, 20:31

Wcale nie musimy się trzymać tego że trzeba mieć 16 lat ukończone i nie będzie to stanowić żadnej przeszkody jeśli ktoś jeszcze nie ma 16stu :cool: tyle ze trzeba mieć zgodę rodziców.
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez SNICERS » 26 sierpnia 2007, 06:12

Spotkanie w dniu 26.08.2007 zostaje odwołane!!!
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Re: Informacja dla osób chcących dołączyć do Stowarzyszenia

Postprzez MlodyB7 » 30 grudnia 2007, 01:58

SNICERS napisał(a):Osoby które są zainteresowane członkostwem w Stowarzyszeniu Miłośników Lotnictwa "EPKT SPOTTERS" Serdecznie Zapraszamy na spotkanie które odbędzie się w dniu 26.08.2007(niedziela) na podejściu 27 lotniska o godz.15:00 :grin: .W razie jakby padał deszcz spotykamy się w restauracji "Stara Chata" na osiedlu w Mierzęcicach,jeśli ktoś nie wie gdzie znajdują się miejsca spotkań to proszę o kontakt na nr tel.505021390.
Osoby które poważnie myślą o wstąpieniu do Stowarzyszenia będą dodawane do listy członków jeżeli będą uczestniczyły w kilku spotkaniach,opłacą roczną składkę(30zł) i nie będziemy mieli zastrzeżeń co do tych osób :arrow: .Chodzi o to aby się lepiej poznać i mieć faktyczną pewność że nowo przyjęci członkowie interesują się lotnictwem ,są koleżeńscy ,kulturalni i godnie będą w przyszłości reprezentować Stowarzyszenie.Decyzję o przyjęciu do Stowarzyszenia będzie podejmował Prezes po pozytywnej opini kilku członków :idea: .
Podsumowując jesteśmy bardzo otwarci do przyjmowania nowych osób którzy mają wspólną pasję jaką jest lotnictwo z tym że jak już wspominałem muszą to być osoby godne naszego zaufania.

O kolejnych spotkaniach będziemy informować na forum :cool:



Witam.Bardzo chetnie bym dolaczyl do stowarzyszenia EPKT.Czytalem na forum lotnictwa ze poza skladka trzeba wypelnic formularz i przeslac go do was.I ta skladka 30 zlotych to jak ja mozna do was wplacic.Obecnie jeszcze przebywam za granica ,ale pod koniec stycznia wpadam do Polski raczej na stale i chetnie bym posweicil czas temu co mnei tak bardzo pasjonuje.Pozdrawiam
MlodyB7
 

Postprzez SNICERS » 31 grudnia 2007, 09:03

W pierwszej kolejności przedewszystkim osobę chętną do wstąpienia do EPKT Spotters musimy poznać a potem zadecydujemy o ewentualnym przyjęciu :cool: Serdecznie Pozdrawiam-SNICERS :grin:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez MlodyB7 » 31 grudnia 2007, 17:48

SNICERS napisał(a):W pierwszej kolejności przedewszystkim osobę chętną do wstąpienia do EPKT Spotters musimy poznać a potem zadecydujemy o ewentualnym przyjęciu :cool: Serdecznie Pozdrawiam-SNICERS :grin:


Witam.Ja bardzo chetnie nawiarze nowe znajomosci :p hahah smiesznie to zabrzmialo ;) ale tak pwoaznie to jak to zapoznawanie ma wygldac ? umawiamy sie na kawe czy tak poporstu piszemy na forum ? POzdro
MlodyB7
 

Postprzez SNICERS » 1 stycznia 2008, 11:49

Żeby zostać naszym członkiem nie wystarczy się umówić na kawę czy pisać tylko na forum,chodzi głównie aby uczestniczyć w spotkaniach stowarzyszenia które najczęściej odbywają się na EPKT.Spotkania odbywają się głównie po to aby się spotkać razem i powymieniać nasze doświadczenia związane z naszą pasją.Chodzi głównie o to aby się angażować czynnie w życie naszego klubu spotterskiego i uczestniczyć w realizacji naszych planów.Krótko podsumowując Stowarzyszenie EPKT SPOTTERS nie jest tylko wirtualnym przedsięwzięciem opierającym się tylko na internecie. :cool:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez MlodyB7 » 1 stycznia 2008, 21:16

SNICERS napisał(a):Żeby zostać naszym członkiem nie wystarczy się umówić na kawę czy pisać tylko na forum,chodzi głównie aby uczestniczyć w spotkaniach stowarzyszenia które najczęściej odbywają się na EPKT.Spotkania odbywają się głównie po to aby się spotkać razem i powymieniać nasze doświadczenia związane z naszą pasją.Chodzi głównie o to aby się angażować czynnie w życie naszego klubu spotterskiego i uczestniczyć w realizacji naszych planów.Krótko podsumowując Stowarzyszenie EPKT SPOTTERS nie jest tylko wirtualnym przedsięwzięciem opierającym się tylko na internecie. :cool:


DOKLADNIE to jest cos czego szukam.CHcialbym wiecej czasu posweicic walsnie tej pasji.I spotykanie sie na zjazdach maniakow lotnictwa;) to fajna rzecz.Chetnie bym sie zaangazowal dlatego zapytalem jak mozna do was dolaczyc tak na 100%.Wirtualne forum juz jest dla mnei za malo.CO tydzien jestem na lontisku i nei abrdzo mam z kim porozmawiac o tym co kocham.Tak wiec jak wroce do PL to pognam na 1 spotkanie napenwo :D
MlodyB7
 

Postprzez SNICERS » 2 stycznia 2008, 08:33

Super jest znowu szansa że pojawi się ktoś Nowy w Stowarzyszeniu :grin: Zapraszamy do współpracy Wszystkich chętnych pasjonatów lotnictwa :cool:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez MlodyB7 » 2 stycznia 2008, 20:07

A wiadomo moze kiedy bedzie jakies spotkanie ? Bo czytlaem ze te z 15 grudnia zostalo przelozone ?
MlodyB7
 

Postprzez SNICERS » 3 stycznia 2008, 06:12

Spotkanie 15go grudnia odbyło się :cool: Goscił akurat Rusłanek na EPKT wtedy :cool:
Następne spotkanie odbędzie się najpóźniej w marcu takie oficjalne (obowiązkowe).Zresztą końcem stycznia też się spotkamy na zasadzie kto chce ten uczestniczy :roll:
SNICERS
 
Posty: 279
Dołączył(a): 25 lipca 2007, 20:14
Lokalizacja: GLIWICE-EPGL

Postprzez MlodyB7 » 3 stycznia 2008, 07:09

SNICERS napisał(a):Spotkanie 15go grudnia odbyło się :cool: Goscił akurat Rusłanek na EPKT wtedy :cool:
Następne spotkanie odbędzie się najpóźniej w marcu takie oficjalne (obowiązkowe).Zresztą końcem stycznia też się spotkamy na zasadzie kto chce ten uczestniczy :roll:


Aha.Widzalem relacje wlasnie jak ruslan byk u nas.Ja mam wylot z LAXu 31 stycznia i na 1 Lutego bede.Mam nadzeje ze uda mi sie wpasc na spotaknie ktore moze sie przesunie ze stycznia na luty ;) oczywscie kolejna porcja fotek z podrozy bedzie na forum...Pozdrowiam
MlodyB7
 

Postprzez lukasekm1 » 24 marca 2008, 19:40

kiedy będzie następne spotkanie??
lukasekm1
 

Następna strona

Powrót do Informacje o stowarzyszeniu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron