FB i strona Siły Powietrzne / Polish Air Force

Dyskusje o wszystkim i o niczym

FB i strona Siły Powietrzne / Polish Air Force

Postprzez Lemmy » 6 kwietnia 2017, 19:03

Nie wiem czy tutaj są wierni obserwowacze fb i podanego wyżej profilu, ale niech mi ktoś odpowie. Czy Pan Brzózka nie jest czasem administratorem tej strony ?
Od jakiegoś czasu widać jego nadmierną aktywność w bywaniu w TOP8 LNP (nie podlinkowywujac fotek) no ja wiem że sezon idzie i trzeba sobie zrobić reklamę. Ale na profilu fb Polish Air Force, regularnie są podlinkowywane przez profil jego fotki z lotnictwa które na lotnictwie nie są w tamatach forum.
♠ LEMMY [*] MOTÖRHEAD ♠
Lemmy
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1343
Dołączył(a): 17 września 2011, 18:11
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FB i strona Siły Powietrzne / Polish Air Force

Postprzez piniool » 6 kwietnia 2017, 19:21

NIe Sławek Pan Brzóska Łukasz nie jest administratorem tej strony. Tą stroną rządzi ppłk Szczepan Głuszczak rzecznik DGRSZ.
Musisz przyznać, że podlinkowywane są zdjęcia głównie polskich samolotów.
Sam pewnego razu podrzuciłem mu zdjęcie Casy i od razu wywindowało to moje zdjęcie na top dnia w AP.
Na tym profilu można spotkać zdjęcia wielu naszych przyjaciół.
należy do grupy "Miłośników Ognia z Dupy"
Avatar użytkownika
piniool
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1042
Dołączył(a): 14 kwietnia 2010, 19:31
Lokalizacja: R.S.

Re: FB i strona Siły Powietrzne / Polish Air Force

Postprzez Lemmy » 6 kwietnia 2017, 20:41

Ja rozumiem, wielokrotnie dawałem fotki Naszych maszyn z Łasku czy Mińska i tylko raz było podlinkowane na stronie głównej. Obserwuję też tam temat dyskusji, i jest wiele fotek dodawanych fajnych przez wielu ludzi jednak ostatnio tylko Brzózka jest wyróżniany, a sam nie podlinkowywuje strikte na ten profil, nie ma jego postów na tej stronie. A nie wierzę że ppłk Szczepan Głuszczak siedzi i szuka po necie ciekawych fotek by zamieścić na profilu. Zwłaszcza w tym wypadku trzeba by przegrzebywać specjalnie galerię pod jakimś kontem.
♠ LEMMY [*] MOTÖRHEAD ♠
Lemmy
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1343
Dołączył(a): 17 września 2011, 18:11
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: FB i strona Siły Powietrzne / Polish Air Force

Postprzez piniool » 7 kwietnia 2017, 06:31

Sławek jest grupa ludzi zapraszanych przez ppłk na różne eventy wsród nich jest Pan Brzóska wiec wydaje mi się, że tak jak wielu innych przesyła On swoje zdjęcia bezposrednio na maila i tyle. Tak samo robi Bery oraz Hesja i Głodzik
należy do grupy "Miłośników Ognia z Dupy"
Avatar użytkownika
piniool
Członek EPKT Spotters
 
Posty: 1042
Dołączył(a): 14 kwietnia 2010, 19:31
Lokalizacja: R.S.


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron